Przejdź do treści

Lakiery do włosów HENNA STYLE

Lakiery do włosów z serii HENNA STYLE to doskonała propozycja dla osób, które cenią bogaty skład sprayu do stylizacji włosów.

W ofercie:

• TERMO – spray do stylizacji włosów z ochroną termiczną do 250°C
Chroni włosy przed działaniem temperatury nawet do 250°C (suszarka, lokówka, prostownica). Ułatwia rozczesywanie i układanie włosów, dodaje im jedwabistej gładkości i lekkości. Zapobiega puszeniu włosów i rozdwajaniu końcówek. Zawiera ekstrakt z henny, jagód goji i bursztynu. Mega trwała fryzura bez obawy o włosy!

• VOLUME – spray do stylizacji włosów zwiększający objętość
Ułatwia rozczesywanie i układanie włosów bez sklejania i bez obciążania. Dodaje włosom sprężystości i objętości unosząc je u nasady. Chroni je przed elektryzowaniem i działaniem wysokich temperatur. Zawiera unikalne połączenie ekstraktów z henny, jagód goji i bursztynu. Mega objętość bez obawy o włosy!

• STRONG – pielęgnacyjny spray do stylizacji włosów z efektem mega utrwalenia
Ułatwia układanie włosów bez efektu sklejania. Zawiera unikalne połączenie regenerującej keratyny z odżywczymi ekstraktami z henny, jagód goji, aloesu i bursztynu. Zwiększa elastyczność włosów, nadaje im połysk i sprężystość. Fryzura mega utrwalona, bez obawy o włosy!

Pojemność: 200 ml