Przejdź do treści

Historia firmy

Fabryka Kosmetyków VENITA to firma z ponad 25-letnią tradycją i doświadczeniem posiadająca przewagę konkurencyjną na rynku krajowym jak i za granicą. Początki działalności sięgają przełomu lat 80′ i 90’, kiedy to rewolucyjne przemiany w polskiej polityce i gospodarce zaowocowały dynamicznym rozwojem przedsiębiorczości prywatnej. Firmę w 1989 roku założyli wykwalifikowani chemicy, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży oraz znaczący dorobek naukowy.

Dzisiaj, dzięki staraniom profesjonalnych menedżerów i zaangażowaniu całego personelu, VENITA jest firmą o zasięgu ogólnoświatowym, z sukcesem dostarczając setki tysięcy produktów klientom z całego świata.

VENITA jest właścicielem wielu zarejestrowanych znaków towarowych, krajowych i międzynarodowych, które zapewniają rozpoznawalność firmy oraz bezpieczeństwo i komfort pracy dystrybutorów. Nasze marki to, między innymi: 
Venita Henna Color, Venita Trendy MousseVenita GlamourVenita Solar oraz chronione hasło reklamowe: VENITA – Twój włos ma głos!

LAT TRADYCJI
> 0
PRODUKTÓW
> 0
KRAJÓW EXPORTU
> 0

Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001

System jakości

Nowoczesne zaplecze laboratoryjne oraz nieustannie podwyższająca swoje kompetencje kadra specjalistów zapewniają opracowanie oryginalnych receptur na najwyższym, światowym poziomie.

Potwierdzeniem spełnienia najwyższych standardów jakościowych jest uzyskany w roku 2003 Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001. Gwarancją utrzymania wysokiego poziomu procesów produkcyjnych są kolejne pozytywne audyty przeprowadzane przez jednostkę certyfikującą.