Przejdź do treści

SZAMPON TRYCHOLOGICZNY

Szampon trychologiczny z ekstraktem z cebuli – do włosów przetłuszczających z tendencją do wypadania. Szampon cebulowy inspirowany jest tradycyjną pielęgnacją włosów. Cebula, ceniona w medycynie i kuchni od tysięcy lat, to prawdziwy super food, bogaty w cenne witaminy i minerały. Szampon z ekstraktem z cebuli przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji włosów przetłuszczających się oraz włosów z tendencją do wypadania. Włosy odzyskują naturalny blask, łatwiej się rozczesują i układają. Nie wysusza skóry głowy – potwierdzone badaniami trychologicznymi.

Szampon trychologiczny z ekstraktem z imbiru – do włosów osłabionych, farbowanych, po zabiegach fryzjerskich. Szampon z ekstraktem z imbiru przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji włosów osłabionych, farbowanych, rozjaśnianych, po zabiegach fryzjerskich. Włosy odzyskują naturalny blask, łatwiej się rozczesują i układają. Nie wysusza skóry głowy – potwierdzone badaniami trychologicznymi.

Szampon trychologiczny z ekstraktem z rozmarynu – do włosów suchych i łamliwych. Szampon rozmarynowy inspirowany jest tradycyjną pielęgnacją włosów. Rozmaryn, ceniony w medycynie i kuchni od tysięcy lat, to prawdziwy super food, bogaty w cenne witaminy i minerały. Szampon z ekstraktem z rozmarynu przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji włosów suchych i łamliwych. Włosy odzyskują naturalny blask, łatwiej się rozczesują i układają. Nie wysusza skóry głowy – potwierdzono badaniami trychologicznymi.

Sposób użycia: niewielką ilość szamponu nanieść na wilgotne włosy, wmasować. Po 2-3 minutach dokładnie spłukać. W przypadku dostania się szamponu do oczu natychmiast przemyć je wodą.

Pojemność: 300 ml