Przejdź do treści

Wegańskie mydełka stylizujące i koloryzujące do brwi

Puszyste i zdyscyplinowane brwi są na wyciągnięcie ręki. Zapomnij o tępych konsystencjach i mozolnym dorysowaniu włosków – Venita Trendy Brows Soap to idealny kształt i kolor brwi jednym pociągnięciem aplikatora. Postaw na lekkość i naturalność łączącą zalety stylizacji i koloryzacji w jednym produkcie!
Mydełka Venita Trendy Brows Soap modelują i utrwalają kształt brwi na cały dzień. Mogą być stosowane samodzielnie lub w połączeniu z innymi produktami do koloryzacji brwi, przed lub po ich aplikacji. Mydełka koloryzujące, czarne i brązowe, świetnie podkreślają kolor brwi, subtelnie je przyciemniając i zwiększając ich objętość. Jeśli potrzebujesz stylizacji brwi bez podkręcania koloru zastosuj mydełko w wersji bezbarwnej.
Mydełko posiada żelową, zastygającą konsystencję i jest niezwykle szybkie i przyjemne w aplikacji.

Dostępne warianty:
• CZARNE stylizujące mydło
• BRĄZOWE stylizujące mydło
• BEZBARWNE stylizujące mydło

Pojemność: 25 g

@venita.cosmeticspoland Wystarczy jeden produkt by osiągnąć maksymalny efekt fluffy brows! 💖 Puszyste i zdyscyplinowane brwi są na wyciągnięcie ręki 🫶🏻 Zapomnij o tępych konsystencjach i mozolnym dorysowaniu włosów – Venita Trendy Brows Soap to idealny kształt i kolor brwi za jednym pociągnięciem aplikatora 💁🏼‍♀️ Mydełko dostępne w wersji czarnej, brązowej i bezbarwnej. Które wybierasz? #venita #venitacosmeticspoland #venitatrendybrows #venitatrendy #mydelkodobrwi #brownbrowsoap #browsoap #mydełkodobrwi #mydlodobrwi #brwinamydlo #brwinaklej ♬ Daydream – Carly Pearl