Przejdź do treści

WCIERKA TRYCHOLOGICZNA

Wcierka trychologiczna z ekstraktem z cebuli – do włosów przetłuszczających z tendencją do wypadania, z efektem nawilżenia potwierdzonym badaniami trychologicznymi. Wcierka cebulowa inspirowana jest tradycyjną pielęgnacją włosów. Cebula, ceniona w medycynie i kuchni od tysięcy lat, to prawdziwy super food, bogaty w cenne witaminy i minerały. Wcierka z ekstraktem z cebuli przeznaczona jest do pielęgnacji włosów przetłuszczających się oraz włosów z tendencją do wypadania. Włosy odzyskują naturalny blask, łatwiej się rozczesują i układają.

Wcierka trychologiczna z ekstraktem z imbiru – do włosów osłabionych, farbowanych, po zabiegach fryzjerskich, z efektem nawilżenia potwierdzonym badaniami trychologicznymi. Wcierka imbirowa inspirowana jest tradycyjną pielęgnacją włosów. Imbir, ceniony w medycynie i kuchni od tysięcy lat, to prawdziwy super food, bogaty w cenne witaminy i minerały. Wcierka z ekstraktem z imbiru przeznaczona jest do pielęgnacji włosów osłabionych, farbowanych i po zabiegach fryzjerskich. Włosy odzyskują naturalny blask, łatwiej się rozczesują i układają.

Wcierka trychologiczna z ekstraktem z rozmarynu – do włosów suchych i łamliwych, z efektem nawilżenia potwierdzonym badaniami trychologicznymi. Wcierka rozmarynowa inspirowana jest tradycyjną pielęgnacją włosów. Rozmaryn, ceniony w medycynie i kuchni od tysięcy lat, to prawdziwy super food, bogaty w cenne witaminy i minerały. Wcierka z ekstraktem z rozmarynu przeznaczona jest do pielęgnacji włosów suchych i łamliwych. Włosy odzyskują naturalny blask, łatwiej się rozczesują i układają.

Sposób użycia: rozpylić na wilgotne umyte włosy. Wmasować we włosy i skórę głowy, następnie wysuszyć. Używać regularnie.

Pojemność: 100 ml