Przejdź do treści

Ziołowe odżywki do włosów Venita Salon

ZIOŁOWE ODŻYWKI DO WŁOSÓW

Pokrzywa – odżywka do włosów przetłuszczających się
• wzmacnia
• nawilża
• zapobiega przetłuszczaniu
Pokrzywowa odżywka do włosów przetłuszczających się. Lekka formuła bez obciążania włosów. Odżywka nawilży i wzmocni pasma aż po same końce. Sposób użycia: włosy odciśnij ręcznikiem z nadmiaru wody, następnie nałóż niewielką ilość odżywki na całą długość włosów. Zmyj ciepłą wodą po upływie 3-5 minut. Pokrzywa ceniona od wieków za swoje przeciwzapalne właściwości świetnie sprawdza się w pielęgnacji włosów. Działa przeciwłojotokowo i przeciwłupieżowo. Do tego wzmacnia i odświeża włosy. Marzenie o lekkich, pełnych objętości i świeżych włosach na dłużej – staje się faktem. Niezwykle lekka, kremowa odżywka do włosów przetłuszczających się z pokrzywą Venita Salon, skutecznie unosi włosy, odpowiednio oczyszcza i odświeża. Przy tym intensywnie nawilża pasma. Włosy stają się mocne i dużo odporniejsze na uszkodzenia. Pokrzywowa odżywka do włosów przetłuszczających się dzięki lekkiej formule nie obciążania włosów. Nawilża i wzmacnia pasma aż po same końce.

Skrzyp – odżywka do włosów wypadających
• wzmacnia
• nadaje połysk
• zdrowy wygląd
Odżywka ze skrzypem to świetny ratunek dla wypadających włosów. Nadaje pasmom zdrowy wygląd i wzmacnia na całej długości. Sposób użycia: włosy odciśnij ręcznikiem z nadmiaru wody, następnie nałóż niewielką ilość odżywki na całą długość włosów. Zmyj ciepłą wodą po upływie 3-5 minut. Skrzyp to jedna z najstarszych roślin wykorzystywanych w naturalnym ziołolecznictwie. Ma ogromny wpływ na wzrost włosów oraz paznokci oraz na ich wzmocnienie. Słabe, wypadające włosy i kruszące się końce? Zapomnij o tym! Odżywka z ekstraktem ze skrzypu intensywnie wzmacnia włosy na całej ich długości. Przywraca im zdrowy wygląd i dodaje zdrowego blasku. To świetny ratunek dla wypadających włosów.

Len – odżywka do włosów zniszczonych i łamliwych
• regeneruje i naprawia
• nawilża
• poprawia elastyczność włosów
Regeneruje, naprawia, nawilża, poprawia elastyczność włosów. Regenerująca odżywka z lnem, nawilży poprawi elastyczność Twoich loków. Staną się mocniejsze i bardziej odporne na uszkodzenia. Sposób użycia: włosy odciśnij ręcznikiem z nadmiaru wody, następnie nałóż niewielką ilość odżywki na całą długość włosów. Zmyj ciepłą wodą po upływie 3-5 minut. Len to naturalne bogactwo dla kondycji skóry, włosów i paznokci. To też świetny składnik nawilżający. Akcja regeneracja! Łamliwe włosy to już przeszłość! Len zawarty w odżywce Venita Salon sprawia, że włosy stają się odporne, mocne i elastyczne. Czego chcieć więcej? Len to istne bogactwo nawilżenia dla Twoich włosów i poprawa elastyczności Twoich loków, które staną się mocniejsze i bardziej odporne na uszkodzenia.

Bursztyn – odżywka do włosów farbowanych
• wzmacnia
• wygładza
• chroni kolor
Odżywka z bursztynem Venita to sprzymierzeniec farbowanych kosmyków. Wzmocnienie z ochroną koloru. Pełne blasku, wygładzone włosy. Sposób użycia: włosy odciśnij ręcznikiem z nadmiaru wody, następnie nałóż niewielką ilość odżywki na całą długość włosów. Zmyj ciepłą wodą po upływie 3-5 minut. Bursztyn to składnik mocno regenerujący. Nie tylko kondycjonuje włosy, ale też działa wzmacniająco i przeciwutleniająco. Farbowane i zniszczone czy naturalne i zdrowe włosy? Teraz nie musisz wybierać. Możesz zjeść ciastko i mieć ciastko! Wystarczy, że użyjesz odżywki do włosów farbowanych Venita z ekstraktem z bursztynu by powitać zdrowe, wygładzone pasma. Odżywka z bursztynem to sprzymierzeniec farbowanych kosmyków. Wzmocnienie z ochroną koloru, wygładzone włosy pełne blasku. 

Pojemność: 200 ml